Дзеркалка чи компакт: що обрати?

By | 23/05/2018

11Зниження цін на дзеркальні фотоапарати провокує зростання попиту на них. Але чи потрібні дзеркалки усім, хто їх купує? Можливо, краще придбати компакт і не мучитись? Дзеркалка чи компакт – а що оберете ви?Мильниця: переваги та недоліки

Зручність компактного фотоапарату в першу чергу полягає в тому, що він маленький. Він з легкістю поміститься у невелику жіночу сумочку, а у туристичний рюкзак – тим більше. Ще однією його перевагою є маленька вага. Такий фотоапарат зручно брати з собою в дорогу або носити щодня.

Як правило, для мильниці не потрібно купувати дорогий чохол, ви з легкістю можете обійтись без нього. Втім, чохли для компактних фотоапаратів зазвичай недорогі та досить маленькі, тому навіть з ним ваш фотоапарат навряд стане суттєво габаритнішим чи важчим.

Користуватись мильницею можна, не купуючи додаткове обладнання, і при цьому у вас будуть виходити досить гарні фото. Усе, що вам потрібно – флеш-карта з достатнім об’ємом пам’яті.

Компакті фотоапарати дуже прості у використанні, тому питань, як фотографувати мильницею, зазвичай не виникає.

Також важливо розуміти, навіщо вам фотоапарат. Ви збираєтеся фотографувати посиденьки з друзями, свою відпустку та різноманітні приємні дрібнички? Вам потрібна дзеркалка чи компакт? Звичайно, компакт!

 

Дзеркалка: переваги та недоліки

Якщо ваша дуже вимагає творити, то жоден компактний фотоапарат не зможе повністю задовольнити вас.

Дзеркалка має набагато гнучкіші налаштування, що дозволяє створювати різноманітні художні ефекти, а величезних вибір найрізноманітніших об’єктивів допоможе вам одержати бажане. Головне – правильно обрати об’єктив, який вам потрібен.

Але якраз в цьому і полягає один з найголовніших недоліків дзеркального фотоапарату: необхідність купівлі додаткового обладнання. Якщо на початку вам вистачить мінімуму, то з часом вам захочеться придбати додаткові об’єктиви, світлофільтри, спалах, штатив та багато іншого. А це досить недешеве задоволення.

Окрім того, дзеркала є досить важкою та габаритною, що не дає можливості завжди носити її з собою. Втім, оберіть якісну фотосумку та проблему буде вирішено.

 

 

 

 

Поделиться с друзьями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *